لباس عروس ماهی

لباس‌ عروس های ماهی یک انتخاب محبوب در میان اکثره عروس و دامادهاست،خوشبختانه به دلیل سبک کلاسیک آن‌ها هرگز از مد نمی‌افتند و هرگز دمده نمیشوند. طرح در آغوش کشیدن یک سایه ساعت شنی را ایجاد می‌کند که شما را پیش از شعله‌ور شدن در ران یا زانو به سمت پایین می‌کشد. برخی اوقات به عنوان یک  لباس عروس  شیپوری شناخته می‌شوند، لباس عروس ماهی به  یک سبک لباس پوشیدن برای همه عروس‌ها معروف است.

شما لباس‌ عروس های ماهی را در مجموعه ی  نارسیا  با انواع مختلف پارچه و سبک‌های زیبا، از لباس‌های کلاسیک در اطلس یا تور، تا شکل‌گیری ظریف معاصر در ابریشم ، کشف خواهید کرد. یک لباس عروس کامل برای هر شکل و اندازه وجود دارد. خبر خوب برای عروس هایی که لباس عروس ماهی را انتخاب می‌کنند این است که این مدل لباس در طیف گسترده‌ای از پارچه ها بسیار عالی به نظر می‌رسد. بنابراین، چه شما به دنبال اطلس تجمل، تور پیچیده، یا مدل های رنگارنگ و یا حتی ابریشمی هستید، می‌توانید مطمئن باشید که لباس رویایی را خواهید یافت.

مدل لباس عروس ماهی برای افراد سایز پلاسی که چاقی آن ها بیشتر در ناحیه ران و باسن میباشد پیشنهاد میشود و  عروس های سایز بزرگ  میتوانند آن را سفارش دهند .برای اندام های ساعت شنی این مدل لباس بهترین گزینه است و جذابیت اندام آن ها را به زیبایی به تصویر میکشد.

NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت نارسیا محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.